KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12332024

nr 1233 2024

H Erdmann, Rådjursbock, Signerad, 60x50. Olja på duk

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 4 februari 2019
kl 20:06:07